FIT Solutions, e-Dönüşüm Çözümleri

FIT Solutions, dijital hayatı mümkün olan en yüksek oranda kolaylaştıran, şirketlerin fatura ve muhasebe yükünü minimuma indirmek en temel hedefi olan ve inovatif teknoloji çözümlerini hizmete sunan yazılım firmasıdır.

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat gibi çözümleri müşterilerinin hizmetine sunan FIT Solutions, yüksek güvenlikli sistemleri ile e-Yedekleme, e-Denetleme ve e-Kayıt Saklama gibi hizmetleri de şirketlerin ihtiyacına göre karşılayabiliyor.

Ayrıca FIT Solutions, Türkiye’nin en büyük 2000 şirketinin %70’inin e-Fatura çözüm ortağıdır ve KOBİ’ler için sunduğu uçtan uca e-Dönüşüm çözümleri ile binlerce KOBİ’nin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Yeşile aşık olan FIT Solutions; kağıt tüketimini minimuma indirmeyi, doğayı korumayı da misyon haline getirmiş ve bugüne kadar 13.857 ağaç kurtarmıştır.

Neden FIT Solutions?

İlklerin Firması

Türkiye’deki ilk e-Fatura entegrasyonu.

İlk Banka Özel Entegratörlüğü (INGeF) *Banking Awards 2014 Ödülü

İlk e-Bilet Özel Entegratörü

İlk SAP Onaylı e-Defter

İlk S/4HANA Platform Geçişi

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme gibi tüm masraflarınız e-Fatura ile sıfıra iner. Tüm bu işlemler için çalışacak personelinizin azalması ile insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırabilmenize imkan sağlar.

Yüksek Güvenlik

Tüm faturalarınız güvenli bir şekilde arşivlenir. Faturalarınıza hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayan dijital ortam, fatura kaybolma riskini ortadan kaldırır. Siz farklı şirketlerin fatura bilgilerine ulaşamazsınız, aynı şekilde başkaları da size ait faturalara ulaşamaz.

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığı ile özel indirimlerden yararlanabilir, işletmenize özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

FIT Solutions ile İlgili Bilgiler

Anlaşmalı e-Fatura tedarikçimiz FIT Solutions hakkında bilgiler.

FIT Solutions çağrı merkezine ulaşmak için 90 216 445 93 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres: Gold Plaza, Altayceşme Mh. Öz Sk. No: 19 Kat: 10 PK: 34843 Maltepe

E-posta: info@fitcons.com

FIT Solutions müşterilerinden bazılarını ve başarı hikayelerini https://www.fitsolutions.com.tr/tr/basari-hikayeleri adresini ziyaret ederek okuyabilirsiniz.

FIT Solutions Merkez Adresi

FIT Solutions Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

FIT Solutions hangi yazılımlarla entegre şekilde çalışmaktadır?

FIT Solutions; Microsoft Dynamics, SAP, Paraşüt, Logo ve çok sayıda yazılım ile entegre çalışmaktadır. Entegre olunan tüm yazılımları görüntülemek için https://www.fitsolutions.com.tr/tr/entegre-oldugumuz-yazilimlar-sayfasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

FIT Solutions, hangi firmalar ile çözüm ortaklığı yapmaktadır?

FIT Solutions, müşterilerine doğru çözümü doğru yerde ve zamanda sunabilmek için önde gelen yazılım, donanım ve hizmet ortaklarıyla güçlü ortaklık ilişkileri kurmuştur. Dolayısıyla FIT Solutions’ın stratejik, SAP, Microsoft ve ERP çözüm ortakları bulunmaktadır.

Tüm çözüm ortakları için: https://www.fitsolutions.com.tr/tr/ortaklarimiz

FIT Solutions hangi sektörlere hizmet sağlıyor?

FIT Solutions, ihtiyaca yönelik hizmetler sunarak, çok sayıda sektörden firmanın çözüm süreçlerini yönetmektedir. Bu sektörlerden bazıları;

  • Teknoloji ve Telekomünikasyon
  • Bankacılık
  • Eğitim
  • İş Makineleri Bayileri ve Otomotiv
  • Ulaşım ve Lojistik
  • Gıda
  • Enerji ve Akaryakıt
  • Medya