Şirket araçlarınızı kontrol altına alabilmek amacıyla hayata geçirilen araç takip sistemleri, araçlarınız üzerinde tam kontrol imkanı sağlar. Size özel hazırlanan bir panel sayesinde bu sistemle beraber tüm araçlarınızı kontrol altına alabilir, araçlarınızın dakika dakika hangi bölgede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Araç takip sistemleri, web tabanlı sistemler olduğu için bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerden rahatlıkla görüntülenebilmektedir. İşte bu araç takip sistemlerinden bir tanesi olan Filotim Araç Takip, araçlarınızın anlık ve geçmiş bilgilerine rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Araç takip sistemi müşterileri, aracın bulunduğu yeri, konumunu, harcadığı yakıt miktarını, kaç kilometre yaptığını, hız limitini ve kaç saat kullanıldığı konusunda bilgilendirmektedir. Bu takip ve kontrol sistemi; GSM, web, mail, GPRS, SMS ve GPS üzerinden görülebilmektedir.

Bu tip bir hizmetten uygun fiyatlarla yararlanmayı isterseniz OfisPaneli ile anlaşmalı olan firmaların hizmetlerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz: www.ofispaneli.com/arac-takip-sistemi/


Filotim Araç Takip Sistemleri

filotim araç takip

Filotim, global araç takip sistemleri konusunda kurulduğu günden bu zamana yaklaşık 20 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın uzmanlık alanları, araç takip sistemleri, mobil sağlık, kronik rahatsızlıkların yazılımla takip edilmesi için gerekli olan programlar, akıllı şehirler, telemetri ve mobil kurumsal yazılımlardır.


Filotim İletişim Bilgileri

Filotim Araç Takip Sistemleri, DT Mobil Teknoloji Ürünleri LTD ŞTİ olarak İzmir’den tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. Firmaya ulaşmak için İzmir Konak’ta bulunan merkez binasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Filotim Araç Takip Sistemleri Merkezi Adresi: 853 Sokak No:33/E Konak/İZMİR
Telefon numarası: 444 78 46
E-mail: destek@dtmobil.com.tr


Filotim Çağrı Merkezi

Filotim Araç Takip Sistemleri ile alakalı olarak bilgi almak ya da hizmet satın almak için çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu numara ile yazılımlar ve cihazlar hakkında destek almanın yanı sıra aynı zamanda hizmet satın alabilir, fiyat öğrenebilir ve kafanıza takılan herhangi bir soruyu sorarak bilgilenebilirsiniz.

Filotim Çağrı Merkezi:  444 78 46


Filotim Yetkili Servis Noktaları

Yazılım ya da cihaz hakkında herhangi bir sorun yaşıyorsanız, Filotim çağrı merkezini arayabilir ya da e-mail ile destek isteyebilirsiniz.