Ergo Sigorta Hakkında

461 milyon TL sermayesi bulunan Ergo Sigorta, 624 milyon TL prim üretimi gerçekleştirmektedir. Türkiye genelinde 1500’den fazla acentesiyle hizmet sunan Ergo Sigorta’nın 500’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Ülke çapında 8 bölge müdürlüğü, 3 satış ofisine sahip olan Ergo Sigorta’nın birçok hastane, tanı ve tedavi merkezi, eczane ve ayrıca 1100 de oto servisi ile anlaşması vardır. Müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üreten Ergo Sigorta, dünyada güçlü bir konuma sahip olan Ergo Group çatısı altında yer almaktadır.

Siz de şirketinizin sigorta anlaşmaları için OfisPaneli aracılığıyla teklif alabilir, en uygun fiyatlardan faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz. OfisPaneli, şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda efektif teklifler sunarak en verimli anlaşmaların yapılmasını sağlamaktadır.

Şirketinizin kasko, zorunlu trafik sigortası ve sağlık sigortası ihtiyaçları için OfisPaneli üzerinden Ergo Sigorta’dan teklif alın, en avantajlı fiyatları kaçırmayın.

ergo-sigorta

Ergo Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

Ergo Sigorta’dan en uygun fiyat teklifini, şirketlere değer katan tedarikçi anlaşmalarının gerçekleştirilmesini sağlayan OfisPaneli farkıyla alabilirsiniz.

Ergo Başka Kasko

Ergo Sigorta, genişletilmiş bir kasko ürünü olan Ergo Başka Kasko ile ek teminatlar sunmakta ve Küçük Hasar Onarımı hizmeti kapsamında hızlı ve kolayca çözümler sunmaktadır.

Geniş Hizmet Ağı

Ergo Sigorta, Türkiye geneline yayılan birçok bölge müdürlüğü, ofisi ve anlaşmalı olduğu 1100’ü aşkın kurum ve oto servisleriyle geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Ergo Sigorta ile İlgili Genel Bilgiler

Ergo Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak Ergo Sigorta görevlileriyle iletişime geçebilir, gerekli işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ergo Sigorta çağrı merkezi, Ergo Sigorta genel müdürlük telefon numarası gibi iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ergo Sigorta Müşteri İlişkileri Merkezi Telefon Numarası: 0850 211 11 11

Ergo Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0216) 666 71 00

Detaylı iletişim bilgileri için: https://www.ofispaneli.com/ergo-sigorta-iletisim

Ergo Sigorta İletişim

Ergo Sigorta Müşteri İlişkileri Merkezi, Acenteler veya anlaşmalı servisler üzerinden hasar ihbarı yaparak Ergo Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Ergo Sigorta kasko hesaplama işlemlerini gerçekleştirip kasko fiyatlarını karşılaştırmanıza bile gerek kalmadan en uygun fiyatlı Ergo Sigorta kasko teklifini OfisPaneli aracılığıyla alabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

Şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda efektif çözümler sunan OfisPaneli ile, Ergo Sigorta kasko fiyatlarından en avantajlı şekilde faydalanabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

OfisPaneli üzerinden, şirket çalışanlarınız için en ucuz Ergo Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından teklif alabilir, şirketiniz için en verimli sağlık sigortası anlaşmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

Ergo Sigorta trafik sigortası fiyatları konusunda en uygun teklifi OfisPaneli aracılığıyla alabilir, şirketiniz için artı değer oluşturabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Ergo Sigorta tarafından sunulan online hizmetleri kullanarak Ergo Sigorta poliçe sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilir, poliçelerinizin kontrolünü ve takibini kolayca yapabilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Ergo Sigorta kasko sorgulama işlemlerini dilerseniz online olarak, dilerseniz acenteler üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şirketiniz için en avantajlı Ergo Sigorta kasko teklifini OfisPaneli farkıyla alabilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Ergo Sigorta Genel Müdürlük Adresi:

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 AKKOM Ofis Park 2. Blok Kat:10-13 Ümraniye – İSTANBUL