Enpara.com

Enpara.com Şirketim Nedir?Enpara.com tamamen dijital kanallardan hizmet veren, şubesiz dijital bir bankadır. Bu sayede şirketinizin bankacılık işlemlerini, şubeye gitmek zorunda kalmadan, internet veya cep şubemiz üzerinden kolay ve masrafsız bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Ayrıca şirket çalışanlarınızın yaptıkları işlemleri de, sürekli talimat imzalamak zorunda kalmadan, bir tıkla onaylayabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

Peki neden Enpara.com Şirketim’ini tercih etmelisiniz?

  • En az 3 yıl boyunca hesap işletim ücreti, EFT/havale masrafı ödemezsiniz.
  • Şirketinizin maaş, fatura, vergi/SGK gibi tüm ödemelerini kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şirketinizin boşta duran parasına her zaman yüksek faiz kazandırabilirsiniz.
  • Avantajlı fiyatlarla USD, EUR veya altın alıp satabilirsiniz.
  • Her an nakit yatırıp çekebilmeniz için tüm QNB Finansbank ATM’leri ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Yüksek tutarlı nakit işlemleriniz içinse ücretli olarak QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz.
  • Çözüm Merkezi’mizi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.
  • Ayrıca, Enpara Şirketim QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıdır. QNB Finansbank’ın ve Türkiye’deki diğer tüm bankaların tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabidir.

Enpara.com Şirketim tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz.

Enpara.com Şirketim müşterisi olmak çok kolay!

Şirketinizi Enpara.com’lu yapmak için sadece 2 dakikanızı alacak kısa başvuru formunu doldurmanız yeterli. Sonrasında Enpara.com müşteri danışmanı sizi ofisinizde ziyaret edip başvurunuzu tamamlayacak.
Müşteri olma süreciyle ilgili detaylı bilgi almak için tanıtım filmini izleyebilirsiniz.