En ucuz trafik sigortası, şirketlere yönelik en avantajlı tedarikçi anlaşmaları sunan OfisPaneli’nde.

En Ucuz Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?

En ucuz trafik sigortasını bulmak için OfisPaneli’nden teklif almak yeterlidir. Trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddesi gereğince yaptırılması zorunlu olan bir sigortasıdır. Yaptırılmadan trafiğe çıkılması durumunda ise cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Trafik sigortası olmayan araçlar için, sigortasız trafiğe çıkıldığı için para cezası kesilmekte ve söz konusu araç hemen trafikten men edilerek trafik şubelerinin otoparklarına çekilmektedir. Aracı otoparktan alarak trafiğe tekrar çıkabilmek için ise bir takım prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle trafik sigortası yaptırılmalıdır. Kesilen para cezası ve aracın otoparkta kaldığı süreye göre hesaplanan otopark ücreti de ödenmelidir. Trafik sigortası, kaza esnasında karşı tarafa verilen hasarların karşılanması amacıyla düzenlenmektedir.

OfisPaneli aracılığıyla en ucuz trafik sigortası teklifini alabilir, şirketiniz için en uygun zorunlu trafik sigortası anlaşmasına sahip olabilirsiniz.

en-ucuz-trafik-sigortasi

En Ucuz Trafik Sigortası Fiyatları

Trafik sigortası zorunlu olduğu için herkes açısından önem teşkil etmektedir. Kusurlu olunan kazalarda karşı tarafın hasarlarını karşılamak amacıyla gerçekleştirilen zorunlu trafik sigortasının her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Bir kaza durumunda sorumlu olan siz değilseniz, sizde oluşan hasarlar da karşı tarafın trafik sigortası aracılığıyla karşılanmaktadır. Trafik sigortasının genel şartları, teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmekte olup, bu koşullar tüm sigorta şirketlerinde standart olmaktadır. Bunun dışındaki ek hizmetler, teminatlar ve ödeme planı gibi konular sigorta şirketlerine göre farklılıklar göstermektedir. Şirketinizin en ucuz trafik sigortası fiyatlarından faydalanması için, sigorta anlaşmanızı OfisPaneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi OfisPaneli’nde

Şirketlerin en avantajlı tedarikçi anlaşmalarını gerçekleştirmelerini sağlayarak vazgeçilmez bir çözüm ortağı olan OfisPaneli, zorunlu trafik sigortası konusunda da efektif çözümler sunarak şirketlere değer katmaktadır. Her yıl yenilenmesi gereken zorunlu trafik sigortasını OfisPaneli aracılığıyla yapabilir, şirketinizin en uygun zorunlu trafik sigortası teklifini almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Teklif İste butonuna tıklamanız ve açılan sayfadaki ilgili yerleri doldurmanız yeterlidir. Söz konusu sayfadaki ilgili kutulara ad – soyad, e-posta adresi, telefon numarası, şirket adı ve kaç araç için sigorta teklifi almak istediğinizi girerek kolayca teklif alabilirsiniz.