En Ucuz Akaryakıt Nasıl Temin Edilir?

En ucuz akaryakıt imkanlarından yararlanmak için OfisPaneli’nden teklif istemeyi unutmayın. Akaryakıt fiyatları, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen taban ve tavan fiyatlar arasında olmak zorundadır. Aksi halde ilgili akaryakıt şirketleri hakkında cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu limitler, Serbest Rekabet Piyasasının bozulmaması için konulan limitlerdir. EPDK, tavan fiyat uygulamasını bir dönem kaldırmış, fakat akaryakıt şirketlerinin olması gerekenden yüksek fiyatlar üzerinden satış gerçekleştirdiğine kanaat getirince bu uygulamayı yeniden yürürlüğe geçirmiştir. EPDK fiyat belirlerken dünyanın en büyük petrol şirketleri arasında yer alan Platss’ın fiyatlarını referans almaktadır. Küresel çapta referans fiyat belirleme yetkisine sahip olan Platts, ülkemize en yakın ve en büyük dış pazarın girişinde, yani İtalya’nın Genoa-Lavera Limanı’nda faaliyet sürdürmektedir. Platss’ın belirlediği fiyatlara ek olarak Özel Tüketim Vergisi (ÖTV), Katma Değer Vergisi (KDV), Amerikan Doları, EPDK Payı, servis gideri gibi faktörleri de hesaplamalara dahil eden EPDK, bu kapsamda Türkiye için taban ve tavan fiyatları açıklamaktadır. Akaryakıt fiyatları bu alt ve üst limitleri aşmamak şartıyla farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkların sebebi şirket politikaları olabilirken en önemli sebebini nakliye giderleri oluşturmaktadır. Rafineriye yakın olan bölgelerde motorin, otogaz ve benzin fiyatları, uzak olan bölgelere kıyasla daha ucuz olmaktadır.

Siz de en ucuz akaryakıt fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli’nden hemen teklif alın, şirket giderlerinizin düşmesini sağlayın!

en ucuz akaryakıt

En Ucuz Akaryakıt OfisPaneli Ayrıcalıklarıyla!

En ucuz akaryakıt tekliflerini sunarak şirketlerin vazgeçilmez çözüm ortağı olan OfisPaneli fiyat avantajının yanı sıra verimlilik artıran birçok avantaj sağlamaktadır. Şirketlerin tedarikçi anlaşmalarına yönelik efektif çözümler üreten OfisPaneli, tüm akaryakıt işlemlerinin tek bir panel üzerinden yönetilmesini sağlayarak artı zaman yaratmaktadır. Ayrıca OfisPaneli ile şirket araçlarınızın akaryakıt performans takibini yapabilir, araç filonuzu en yüksek verimi oluşturacak şekilde güncelleyebilirsiniz. Şirketlerin akaryakıt giderlerini %15’e varan oranlarda düşürmelerini sağlayan OfisPaneli sayesinde araçlarınız yakıt alırken ödeme işlemi gerçekleştirilmez. Böylece akaryakıt istasyonlarına gitmek ve yakıt ikmali gerçekleştirmek için kaybedilen zamanın önüne geçilir ve şirketiniz için ayrıca zaman kazanımı oluşturulur. En geniş hizmet ağına sahip olan ve en güvenilir şirketlerle iş birlikleri gerçekleştiren OfisPaneli ile siz de şirketinizin efektif tedarikçi anlaşmalarına sahip olmasını sağlayabilir, en ucuz otogaz, mazot ve benzin fiyatları üzerinden teklif isteyebilirsiniz.
OfisPaneli, şirket giderlerinizi düşürerek en verimli çözüm ortağınız olmak için hazır! OfisPaneli’nden hemen teklif alın, ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanın!