OfisPaneli ile e-Fatura Anlaşması

OfisPaneli müşterilerine özel e-Fatura anlaşması ile e-dönüşümünüzü en avantajlı koşullarla tamamlayabilir, fatura işlemlerinizi daha kolay, hızlı, güvenilir ve daha düşük maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir.  Şirketinizin e-Fatura’ya geçişi ile birlikte; e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat, e-Yedekleme ve e-İmza sistemlerini de kullanabilir, eski sistemlere göre faturalandırma işlemlerinizi oldukça düşük maliyetlerle çok daha hızlı ve verimli yapabilirsiniz.

e-fatura çözümleri


e-Arşiv

e-Arşiv, faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere, kullanıcılara, elektronik ortamdan gönderme imkanı sağlayan sistemdir. Böylece sadece şirketlere değil, herkese e-Fatura gönderebilirsiniz.

Avantajları

  • Herkese e-Fatura: Fatura göndermek için karşınızdaki şirketin e-Fatura’ya kayıtlı olması hatta karşınızdakinin bir şirket olması da zorunu değildir.
  • Sisteminizle uyumlu: Kullanmakta olduğunuz bilgi işlem ve muhasebe sistemlerinize entegre şekilde çalışır.
  • Yeni bir reklam alanı: Dilediğiniz şekilde gönderebileceğiniz faturalarda reklam içerikleri kullanabilir, kutlama mesajları dahi verebilirsiniz.

e-Defter

e-Defter, Vergi Usul Kanunu’na ve Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda yer almasını ve zaman damgası ile imzalayabilmenizi sağlayan sistemdir.

Avantajları

  • Tek formatta çözüm: GIB kılavuzunda belirtilen standartlara ve formatlara göre hazırlanan e-Defter ile uluslararası standartlara uygun bir defter hazırlayabilirsiniz.
  • Kolay ve hızlı: e-Defter ile muhasebe, denetim işlemlerinizi istediğiniz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kağıttan tasarruf: Arşivleme, baskı, kağıt ve noter onaylama maliyetlerinizi düşürüp işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

e-Mutabakat

e-Mutabakat, şirketler arası cari hesapların teyit edilmesi olan mutabakat yazışmalarının e-posta, KEP, e-faks ve benzeri yöntemlerle elektronik ortamlarda yapılmasıdır. e-Mutabakat ile her şirket kendi cari hareketlerini sisteme yükleyebilir ve karşı tarafın carileriyle hızla karşılaştırabilir.

Avantajları

  • Zaman tasarrufu: Zorlu geçen cari hesap mutabakat süreci için evrak karıştırarak veya telefon bekleyerek zaman kaybetmenize gerek yok. e-Mutabakat ile carilerinizi paylaşabilir, muhatap olduğunuz şirketin carileriyle karşılaştırabilirsiniz.
  • Hızlı ve kolay veri aktarımı: e-Mutabakat, Excel’le veri alabildiğiniz her sistemle çalışabildiği için verilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Düşük maliyet: Arşivleme, kağıt ve kargo masraflarından kurtulursunuz.

 

e-Fatura’yı tüm yönleriyle, uzmanlarından dinlemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

e-Fatura Anlaşmasının Avantajları

OfisPaneli’ni kullanarak 60 saniyede teklif isteyebileceğiniz e-Fatura anlaşmasının avantajları.

Kolay ve Hızlı

e-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlerinizi çok daha kolay ve hızlı yaparak zaman kazanırsınız.

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığıyla indirimli fiyatlardan yararlanabilir, işletmenize özel fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme gibi tüm masraflarınız e-Fatura ile görünmez olur. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması ile birlikte insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırabilmenize imkan sağlar.

 

Güvenilir

Tüm faturalarınız güvenli bir şekilde arşivlenir. Faturalarınıza hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayan dijital ortam, fatura kaybolma riskini ortadan kaldırır. Siz farklı şirketlerin fatura bilgilerine ulaşamazsınız, aynı şekilde başkaları da size ait faturalara ulaşamaz.

Anlaşmalı e-Fatura Firmaları

OfisPaneli’nin e-Fatura hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler:

Foriba

Foriba şu anda Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük 2000 şirkete hizmet vermektedir. Yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan yazılım firmasıdır. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İmza gibi sistemlerin öncüsü olarak şirketlerin e-dönüşümünü tamamlamasına yardımcı olmaya devam ediyor.

 

e-Fatura Anlaşması Süreçleri

Sadece 60 saniye içerisinde indirimli e-Fatura hizmeti için teklif alabilirsiniz.

Aşağıdaki “e-Fatura Teklifi Al” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. OfisPaneli danışmanları en kısa sürede işletmenize uygun teklifi sizinle paylaşacaktır.

e-Fatura Teklifi Al

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletir ve anlaşmanızı tamamlar.

OfisPaneli tarafından süreciniz tamamlandıktan sonra avantajlı koşullarla kullanmaya ve tasarruf yapmaya hemen başlayın.