Doğa Sigorta Hakkında

Türkiye genelindeki 6 bölge temsilciliği ve 750’yi aşkın acentesiyle sigortacılık hizmetleri sunan Doğa Sigorta, 37 yıllık tecrübesini iş süreçlerine yansıtmaktadır. Türkiye’de sigorta sektörünün öncü firmalarından biri olan Doğa Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmekte ve ömür boyu iş birliği garantisi vermektedir. Aynı zamanda Doğa sigorta 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermekte ve sigortalılarına hızlı servis sunma misyonuyla faaliyet sürdürmektedir. 87 milyon 539 bin 700 TL ödenmiş sermayesi bulunan Doğa Sigorta çevreye duyarlı hizmet anlayışıyla örnek bir firma olma özelliği taşımaktadır.

Şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda en efektif çözüm ortağı olan OfisPaneli farkıyla, Doğa Sigorta’dan en avantajlı fiyat teklifini alabilir, şirketinize değer katacak sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz.

doga-sigorta

Doğa Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

En avantajlı Doğa Sigorta fiyatları OfisPaneli Sigorta farkıyla sunulmaktadır. Siz de OfisPaneli’nden teklif alın, en ucuz fiyatlardan faydalanın.

Çevre Bilinci

Doğa Sigorta, tüm faaliyetlerini çevre bilinciyle gerçekleştirmekte ve doğayı koruyacak bir çevre politikası izlemektedir.

Mini Onarım Servisleri

Türkiye’de 49; Rusya, Yunanistan ve Kıbrısta 1 olmak üzere toplam 52 servis merkeziyle mini onarım hizmetleri sunmaktadır.

Nitelikli İş Gücü

Doğa Sigorta, Performans ve Gelişim Yönetimi Süreci ile yüksek performanslı, motivasyonu yüksek ve nitelikli personeller yetiştirmekte ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Doğa Sigorta ile İlgili Genel Bilgiler

Doğa Sigorta iletişim bilgileri sayesinde, gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında Doğa Sigorta görevlilerinden destek alabilirsiniz. Doğa Sigorta Genel Müdürlük telefon numarası ve Çağrı Merkezi telefon numarası bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Doğa Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 212 36 42

Doğa Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 811 51 00

Doğa Sigorta İletişim

Doğa Sigorta tarafından sunulan Hasar Dosya Takibi sistemi ile, Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

OfisPaneli farkıyla, Doğa Sigorta kasko hesaplama işlemlerine gerek kalmadan Doğa Sigorta’dan en uygun kasko teklifini alabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

Doğa Sigorta kasko fiyatlarını karşılaştırmanıza gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirketinizdeki çalışanların sağlık sigortaları için en ucuz Doğa Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından yararlanmak için OfisPaneli üzerinden teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

Doğa trafik sigortası fiyatları konusunda en uygun teklifleri OfisPaneli’nde bulabilirsiniz. Siz de şirketinizin trafik sigortası anlaşmalarını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirin, şirketinizin en efektif sağlık sigortasına sahip olmasını sağlayın.

Trafik Sigortası Fiyatları

Doğa Sigorta’nın sunduğu online sistem ile poliçe sorgulama işlemlerinden Trafik Sigortası Prim Bilgilendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Doğa Sigorta’dan en avantajlı kasko sigortası teklifini OfisPaneli ile alabilir, şirketinizin kasko sigorta sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Doğa Sigorta Genel Müdürlük Adresi:

Büyükdere Cad. Nevtron İş Merkezi N:119 K:5 Gayrettepe/İSTANBUL