BP taşıtmatik istasyonları ve müşteri hizmetleri, şirketlerin filo yönetimlerini efektif bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için BP tarafından sunulan taşıtmatik sisteminin geçerli olduğu istasyonları ve taşıtmatik ile ilgili destek alınmasını sağlayan telefon hattı bilgilerini içermektedir.

Şirketlerin akaryakıt giderlerinin minimuma inmesini sağlayan akaryakıt anlaşmalarını gerçekleştirmelerini sağlayan OfisPaneli ile, araçların akaryakıt performans takibi tek bir panel üzerinden yapılabilmekte ve şirketler, araç filolarını bu performans verilerine göre yeniden güncelleyebilmektedirler. OfisPaneli, şirketlerin en avantajlı tedarikçi anlaşmalarını yapmalarını sağlamakta ve zaman kazanımı, kolay kullanım, raporlama gibi birçok avantaj sunarak vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktadır.

BP Taşıtmatik

BP Taşıtmatik, araç filolaları için BP tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Bir otomasyon sistemi olan BP taşıtmatik ile, akaryakıt alımı sırasında araçtan inmeye gerek kalmamakta ve alım işlemi gerçekleştikten sonra ödeme yapma gibi bir zaman kaybı yaşanmamaktadır. Ayrıca BP taşıtmatik sistemi sayesinde istenilen araçlara istenilen miktarda akaryakıt alım limiti konulabilmektedir. Filo yönetimi konusunda etkili bir çözüm olan BP taşıtmatik, otomatik ödeme, raporlama, faturalama gibi kolaylıklar sunmaktadır.bp-tasitmatik-istasyonlari

BP Taşıtmatik Online

BP taşıtmatik online sistem üzerinden tüm işlemlerin izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlamaktadır. BP Taşıtmatik online olarak geliştirilen sistem üzerinden giriş yapılarak kolayca kullanılabilmektedir. Söz konusu online sistemde ilgili yerlere, kayıt sırasında oluşturulan kullanıcı adı ve şifre girilerek BP taşıtmatik online sisteminden faydalanılabilmektedir.

BP Taşıtmatik online sistem için tıklayınız: https://www.bptasitmatikonline.com/

BP Taşıtmatik Servisleri

BP taşıtmatik servisleri, BP Taşıtmatik konusunda yardım ve destek vermek amacıyla hizmet sunmaktadır. BP taşıtmatik servis ve montaj hizmetlerinde faydalanılabilecek merkezlerin listesine ulaşmak için tıklayınız: http://www.bptasitmatik.com/TasitmatikV2/images/turpak_bolge_servis.xlsx

BP taşıtmatik motaj yetkilisine ulaşmak için bu numarayı kullanabilirsiniz: (0212) 315 41 36

BP Taşıtmatik istasyonları, montaj ve servis merkezleri gibi bilgilere müşteri danışma hattını arayarak da ulaşabilirsiniz.

BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri

BP Taşıtmatik müşteri hizmetleri, BP tarafından Taşıtmatik müşterilerinin soru ve sorunlarına çözüm üretmek amacıyla sunulan hizmetler kapsamında yer almaktadır. BP İletişim bilgileri arasında yer alan BP taşıtmatik müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak, Taşıtmatik sistemi ile ilgili soru ve sorunlar iletilebilmekte, ilgili konularda destek alınabilmektedir.

BP Taşıtmatik Müşteri Danışma Hattı 7/24 hizmet vermektedir.

BP Taşıtmatik Müşteri Danışma Hattı (7/24) Telefon Numarası: (0212) 473 27 27 – (0800) 261 19 49 – (0532) 755 27 27

BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: (0216) 571 24 45 – (0216) 571 24 46 – (0216) 571 24 47 – (0216) 571 24 49