BP akaryakıt fiyatları, serbest rekabet piyasasına göre düzenlenmekte olup, BP istasyonlarında satışa sunulan akaryakıt ürünlerinin litre cinsinden birim fiyatını göstermektedir.

BP Yakıt Fiyatları

BP yakıt fiyatları, BP tarafından akaryakıt müşterilerine sunulan yakıtların satış fiyatını göstermektedir. Akaryakıt şirketlerinin tamamında olduğu gibi, BP yakıt fiyatları da şubeden şubeye küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu fiyat farklılıklarının temel sebebi nakliye unsurudur. Yakıtların, istasyonlara ulaşması için kat ettiği mesafe, şirketler için ekstra nakliyat maliyeti oluşturmaktadır. Dolayısıyla bu maliyet, BP yakıt fiyatlarına yansımakta ve bu durum, şubeler ve şehirler arası fiyat farklılıkları oluşmasına sebep olmaktadır. Örneğin İstanbul’daki bir BP şubesiyle başka bir ildeki BP şubesinin akaryakıt fiyatları arasında küçük farklar olabilmektedir.

Hangi BP şubesinde hangi yakıt fiyatlarının uygulandığını öğrenmek için ilgili BP şubesinin iletişim bilgilerini aşağıdaki linkten bulabilir, ve BP yakıt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

BP şubelerinin iletişim bilgilerine ulaşmak için: http://www.bp.com/tr_tr/on-the-road/turkey/size-en-yakin-bpyi-bulun.html

bp-akaryakit-fiyatlari

BP Benzin Fiyatları

BP benzin fiyatları BP tarafından gerçekleştirilen hesaplamalar neticesinde ayarlanmaktadır. Diğer yakıt türlerinde olduğu gibi nakliye vb. maliyetler sebebiyle BP benzin fiyatlarında da şubeler arası farklar görülebilmektedir.

OfisPaneli, şirketlerin en uygun fiyatlı akaryakıt tedarikçisi anlaşmasını yapmalarını sağlayarak giderlerini düşürmekte ve sunduğu raporlama imkanıyla etkin bir akaryakıt stratejisi geliştirmelerini sağlamaktadır.

BP Mazot Fiyatları

BP mazot fiyatları, BP şubelerinde mazotun litresinin kaç TL olduğunu belirtmektedir. BP mazot fiyatları da diğer tüm yakıtlarda olduğu gibi, şehir ve şubeye bağlı olarak ortaya çıkan ekstra nakliye vb. maliyetler dolayısıyla tüm şubelerde aynı olmayabilmektedir.

BP LPG Fiyatları

BP LPG fiyatları, ülke genelinde yer alan BP istasyonlarındaki LPG satış tutarını göstermektedir. Otogaz satış faaliyetleri gerçekleştiren BP şubelerindeki LPG fiyatları, ilgili şubelerin iletişim bilgileri kullanılarak öğrenilebilmektedir.