multinet-kartimi-en-verimli-nasil-kullanabilirim

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Multinet kart, firmaların çalışanlarına sağladığı yemek ödeneklerini aylık olarak yükleyip, kullanım kolaylıkları sunduğu ve kolay muhasebeleştirebildikleri karttır.

Multinet kart, kullanıcılarına Türkiye çapındaki restoran, kafe ve market ağında özgürce seçim yapma fırsatı sunar. Geniş hizmet ağıyla çalışan mutluluğunu arttırırken, şirketlere büyük bir vergi avantajı sunarak yemek giderlerini düşürmesini sağlar. MultiPay uygulaması ile anlık bakiye görüntüleme, işlem geçmişi inceleme, kredi veya banka kartı ile ek bakiye yükleme ve restoranda mobil uygulama ile ödeme yapabilme imkanı ile büyük kolaylık sağlar.

Peki bir Multinet kart kullanıcısı, kartını en verimli şekilde nasıl kullanabilir?

Multinet’in kampanya platformu Parantez’i duymuşsunuzdur. Duymayanlar için Parantez, en basit anlamıyla anlaşmalı Multinet üye işyerlerinde yapılan harcamalardan TATLIPARA kazanmanızı sağlayan ve MultiPay’e entegre bir sistemdir. MultiPay üzerinden kampanyalı restoran seçilerek “Bugün Buradayım” denilir ve anında TATLIPARA kazanılır. Bu TATLIPARA’lar, gerçek bir Multinet bakiyesidir ve tüm üye işyerlerinde Multinet bakiyesi olarak kullanılabilir.

Multinet kartı verimli kullanmaktan bahsedince akla ilk olarak kampanyalı Multinet üye işyerleri gelir. Kampanyalı noktalarda 10 TL ve üzeri harcamalarınızda ilk harcamanıza %5, ikinciye %10 ve üçüncüye %15 TATLIPARA kazanırsınız. Bazı restoranların standart kampanyaları ise %10, %15 ve %20 olabiliyor. Keşif kampanyasında ise, 5 farklı kampanyalı noktada TATLIPARA kazandığınız zaman, sistem size ekstra 15 TL TATLIPARA hediye eder. Bu standart kampanyalar dışında, yapılan segment kampanyaları ile ayda 3-5 kez 5 TL daha TATLIPARA kazanmanız mümkündür. Yani kısacası; Parantez noktalarında ne kadar çok harcama yaparsanız Multinet bakiyeniz sizi o kadar uzun süre götürür.

OfisPaneli ayrıcalığı ile yemek kartı anlaşması yapın,
avantajlı fiyatları ve %89 vergi avantajını yakalayın.

Şimdi basit bir hesap ile bir ayda Multinet bakiyenizi ne kadar arttırabileceğinize bakalım:

Günlük 14 TL harcama ile 22 iş günü olan bir ay içinde 308 TL’lik Multinet bakiyesi ile Parantez noktalarında yapılan harcamaları ve kazanılabilecek TATLIPARA miktarını aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

 

 

Ödül tutarları net kazanımlar olup, transfer komisyonları uygulanmış tutarlardır.
*Keşif Kampanyası: 5 farklı Parantez noktasında yapılan harcamaya +15 TL TATLIPARA hediye.
**Segment Kampanyası: Farklı kullanıcı gruplarına yapılan, 5,7,10 veya 15 kez TATLIPARA kazanımına, + 5 TL TATLIPARA hediye. Tabloda örnek olarak, 7 kez TATLIPARA kazanımına ekstra 5 TL TATLIPARA kampanyası baz alınmıştır. Dahil olduğunuz segmente göre kazanım tutarınız artabilir veya azalabilir.

OfisPaneli ile tüm hizmetlere en avantajlı koşullarla erişin,
boşa harcadığınız para ve zamanı, şirketinizi büyütmek için kullanın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir