AXA Sigorta Hakkında

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA Sigorta, finansal koruma ve fon yönetimi konularında sektörün örnek firmaları arasında yer almaktadır. Sektöründe dünyanın lider şirketlerinden olan AXA Grubu bünyesinde kurulmuştur. Bugün dünyada 50 milyondan fazla kişi hayatını AXA Sigorta güvencesiyle sürdürmekte; ticari ve kişisel varlıklarının yönetimini AXA Sigorta güvencesiyle gerçekleştirmektedir.

1918 yılında kurulan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi, 1956 yılında İttihadi Milli Türk Anonim Şirketi (İMTAŞ) olmuştur. 1968 yılında Oyak Sigorta kurulmuş olup, 1994’te AXA %11 hisse ile Oyak Sigorta sermayesinde katılım göstermiştir. 1995’de ise AXA Oyak Hayat Sigorta kurulmuştur. 2008 yılında AXA, Oyak hisselerini satın almıştır ve AXA Oyak Hayat Sigorta, AXA sigorta olmuştur.

Bugün Sigortacılık sektörünün öncü firmalarından olan AXA Sigorta’dan şirketinize özel en uygun sigorta teklifini almak için OfisPaneli üzerinden teklif almayı unutmayın.

axa-sigorta

AXA Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli, şirketinizin AXA Sigorta’dan en avantajlı fiyatlardan faydalanmasını sağlamakta ve en ucuz sigorta teklifini sunmaktadır.

Risk Yönetimi

AXA Sigorta, sunduğu Risk Yönetimi hizmetleriyle, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmektedir.

Yaygın Servis Ağı

Ülkemiz genelinde yer alan 1200’den fazla anlaşmalı servis ve hizmet noktasıyla, müşterileri için geniş çaplı servis ağı sunmaktadır.

Finansal Koruma

Dünyadaki 48 ülkede toplam 3.6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan AXA Sigorta, Finansal Koruma faaliyetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını etkin şekilde cevap vermektedir.

AXA Sigorta ile İlgili Bilgiler

AXA Sigorta iletişim bilgileri sayesinde, merak ettiğiniz veya yardıma ihtiyacınız olan konularda destek alabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

AXA Sigorta Telefon Numarası: 0212 334 24 24

AXA Sigorta Çağrı Merkezi Numarası: 0850 250 99 99

AXA Sigorta İletişim

AXA Sigorta tarafından sunulan online hizmetler ile, Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini istediğiniz zaman istediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

OfisPaneli Sigorta aracılığıyla sunulan avantajlı teklifler sayesinde kasko hesaplama işlemine gerek kalmadan, şirketiniz için en uygun sigorta anlaşmalarını yapabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli Sigorta farkıyla, AXA Sigorta’dan şirketiniz için gerçekleştireceğiniz sigorta anlaşmaları konusunda en uygun kasko fiyatları üzerinden teklif alabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirketinizdeki personelleriniz için en avantajlı AXA Sigorta sağlık sigortası teklifini OfisPaneli aracılığıyla alabilir, şirketinizin en efektif sağlık sigortası anlaşmasını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En ucuz AXA Sigorta trafik sigortası teklifi, şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda en verimli çözüm ortağı olan OfisPaneli’nde. Teklif almayı unutmayın, en uygun fiyatları kaçırmayın.

Trafik Sigortası Fiyatları

Axa Sigorta tarafından sunulan Web Sigorta hizmeti ile, AXA sigorta poliçe sorgulama işlemlerini online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

AXA Sigorta Kasko sigorta sorgulama işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirebilir, şirketinizin en avantajlı kargo anlaşmasına sahip olması için OfisPaneli üzerinden teklif alabilirsiniz.

Kasko Sorgulama

AXA Sigorta Genel Müdürlük Adresi

AXA Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Rönesans Binası, Mecidiyeköy Mah. Cemal Sahir Sokak No:7/9 Şişli/İstanbul