AXA Sigorta Kasko Hesaplama

AXA Sigorta kasko hesaplama işlemine hiçbir koşulda ihtiyaç duymadan OfisPaneli aracılığı ile teklif alabilir; şirketinize en uygun kasko anlaşmasına sahip olabilirsiniz. AXA Sigorta Kasko Sigorta hesaplama OfisPaneli üzerinden teklif alarak satın alabilirsiniz. Arcınız için kasko hesaplaması yapmak için öncelikle bir kasko ürününe sahip olmanız gerekmektedir. Kasko, aracınızı seçtiğiniz teminatlar kapsamında güvence altına alabileceğiniz bir sigorta çeşididir.  Zorunlu Trafik Sigortası ile kıyaslandığında isteğe bağlı bir sigortadır. Süresi 1 yıldır ve aracınızı çarpma, çarpışma, çalınma, yanma, sel, deprem, terör gibi durumlarda güvence altına alır.

AXA Sigorta Kasko Hesaplama
AXA Sigorta Kasko Hesaplama

AXA Sigorta Kasko Hesaplama Teminatı Nelere Bağlıdır?

AXA Sigorta Kasko Hesaplama Teminatı Nelere Bağlıdır? Araç kasko değeri sorgulama ve hesaplama işlemleri nasıl yapılır? Araç kasko fiyatlandırma satın alınırken nelere dikkat edilmeli? Araç kasko değeri hesaplanırken nasıl yol izlenmelidir?

Yukarıda belirttiğimiz sorulara hemen hemen herkesim aklında soru işareti bıraktıran sorulardır. Şimdi bu sorularımıza yanıt verelim. Şirketiniz için kasko hesaplaması yaparken bazı koşulları gözetmeniz gerekmektedir. Araç değer listesine aracınıza sonradan eklenen her ürün, aksesuar ve parçalar dahil edilmemekle birlikte bu aksesuarlar için ayrıca beyanda bulunmanız gerekmektedir. Unutulmaması gereken hususlardan biri de aksesuarların araç kasko değerine etkisi olduğudur.  Piyasa şartlarına göre belirlenen kasko değerleri araçtan araca farklılık göstermektedir. Kasko fiyatını belirleyen araç değerinin doğru hesaplanması gerekmektedir. AXA Sigorta Kasko Hesaplama işlemleriniz için OfisPneli üzerinden online teklif talebinde bulunabilirsiniz.

AXA Sigorta Hesaplama İşlemleri Nasıl Yapılır?

AXA Sigorta Kasko hesaplaması firmanın sahip olduğu aracın Kasko primi, aracın modeli, aracın üretim yeri, yani menşeisi, yaşı, plakası ve araç sahibinin kişisel özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.  Kasko hesaplaması yaparak, şirketinize en uygun olan kasko ürününü seçebilir, aracınızı türlü risklere karşı kasko ürünleri ile koruyabilirsiniz. Sizlerde firmanız için en iyi teklifi almak için OfisPaneli’nden hemen şimdi teklif isteyebilirsiniz.