AXA Sigorta İletişim

AXA Sigorta iletişim alanında diğer sigorta şirketlerine nazaran geniş hizmet ağı ve anında sorunlara cevap ve çözüm üreten ender sigorta şirketlerinden birisi olmayı başarmış ve bu yönde istikrarını sürdürmeye devam etmektedir. Nitekim bağımsız kuruluşlardan yapılan anketler doğrultusunda AXA Sigorta iletişim bilgileri ile sigortacılık alanında acil durum, ihbar, şikayet, memnuniyet gibi kısaca her aramalarınız için AXA Sigorta müşteri temsilcilerinin hizmet kalitesi ve sonuç odaklı işlem ve talepleri anında değerlendirmesi AXA Sigorta iletişim merkezini cazip hale getirmiştir.

Axa Sigorta Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için; 0850 250 99 99 Numaralarını kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde müşteri hizmetlerinden sigortacılık ürünlerine ilişkin her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz. İçerik, hizmet ve talepleriniz ile ilgili her türlü görüş, soru, şikayet ve memnuniyetinizi AXA Sigorta iletişim merkezine bu noktadan iletebilirsiniz.

AXA Sigorta iletişim
AXA Sigorta iletişim

AXA Sigorta Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

AXA Sigorta Genel Müdürlük iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. AXA Sigorta iletişim üzerinden ilettiğiniz taleplerin durumu aşması sonucunda AXA Sigorta Genel Müdürlük iletişim bilgileri ile sigortacılık alanında talep edeceğiniz ürün ve hizmetleri doğrudan Genel Müdürlükten temin ve takibinde bulunabilirsiniz. AXA Sigorta Genel Müdürlük iletişim bilgileri sizlere hem çağrı merkezi üzerinden santral aktarması ile, hem fax üzerinden hem de online e-posta atmanıza olanak sağlamaktadır.  AXA Sigorta Genel Müdürlük iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Bu güncel bilgiler ile işlem yapmak istediğiniz tüm sigortacılık işlemleri için bekleme yapmadan sonuç alabilirsiniz.

  • AXA Sigorta Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 250 99 99
  • AXA Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (212 ) 334 24 24
  • AXA Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 212 252 15 15
  • AXA Sigorta E-mail Adresi: iletisim@axasigorta.com.tr