Araç Tanıma Sistemi Nedir?

Firmanızın akaryakıt giderlerini kontrol altına alma konusunda gelişmiş otomasyon sistemi olan araç tanıma sistemi ile şimdi firma araç sürücüleri hiçbir ödeme yapmadan, fatura beklemeden, hatta aracından bile inmeden akaryakıt almalarını araç tanıma sistemi ile sağlayabilmektedir. Akaryakıt alımında kolaylık sağlayan araç tanıma sistemi, akaryakıt giderleri takibinde de kolaylık sağlamaktadır. Akaryakıt alım kontrolünün yanında tüketim kontrolü, kilometre hesabı ve akaryakıt giderlerinde doğrudan tasarruf sağlayan sistem, kendiniz tarafından belirlenen limitler dahilinde her noktadan yönetilebilme özelliği ile de ön plana çıkan akıllı bir sistemdir.

tasitmatik

Araç Tanıma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Araç tanıma sisteminin avantajları oldukça yüksektir. Firma sahibi, muhasebe ve araç sürücüleri üçgeninde meydana gelen sorunları arka planda bırakan araç tanıma sistemi avantajları arasında en önemli gereksinim güven sorununu ortadan kaldırması durumudur. Oluşabilecek suistimallerin doğrudan önüne geçer. Her açıdan avantajlı olan araç tanıma sistemi gerçekçi olmayan suni olarak depoya akaryakıt yerine hava basılmasının önüne geçer. Araç sürücülerinin aldatılmasını her koşulda engeller. Kolaylıklarla dolu araç tanıma sistemi düzenli ve planlı bir biçimde elektronik ortamda rapor gönderildiği gibi, elle herhangi bir veri girişinin oluşmasının da önüne geçer. Kurulu tüm istasyonların online bağlantısının olması sayesinde tüm işlem limitleri ve kontrolleri anında yapılabilmektedir.

  • Her durumda hatasız ve yönetilebilen akaryakıt gider kontrolü sağlamaktadır.
  • Elektronik raporlar dahilinde, güvenli bilgi akışı ve limitler belirlenmesini sağlar.
  • Zamandan ve para tasarrufundan, akaryakıt indirimi almanıza da olanak tanır.
  • Filoların ve akaryakıt yönetimini kolay hale getirir.
  • Kilometreleri kontrol etmenize, belirlemenize ve takip etmenize olanak sağlar.
  • Kredi kartına ihtiyaç duymadan, nakit ödeme yapmadan akaryakıt alımı sağlar.
  • Fatura ve benzeri fişler için beklemenin önüne geçer.

Araç Tanıma Sistemi Fiyatı

Araç sistemi fiyatı ve dolu dolu avantajları için OfisPaneli aracılığı ile anlaşmalı istasyonlardan indirimli akaryakıt sistemine dahil olan firmalar şimdi oldukça karlı çıkmaktadırlar. Araç tanıma sistemi için OfisPaneli’nden hemen teklif isteyin, avantajlı ve ekonomik fiyatları kaçırmayın! Üstelik başvuru esnasından, servis ve montaj işlemlerine kadar olan diğer tüm aşamalar konusunda OfisPaneli’nin uzman ekibi hizmet vermektedir. Şimdi teklif isteyin bu fırsatı kaçırmayın!