1925 yılında, Türkiye İş Bankası iştiraki olarak kurulan Anadolu Sigorta, yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile Türkiye’nin her yerinde sigortacılık hizmetleri sunmaktadır.

Anadolu Sigorta Hakkında

Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla ilk milli bankamız Türkiye İş Bankası öncülüğünde 1 Nisan 1925 yılında kurulan Anadolu Sigorta, bugün sayısı 2500’ü aşan anlaşmalı acenteleri ile, ülke çapında sigortacılık ve reasürans faaliyetleri gerçekleştirmektedir. 90 yıldan fazla süredir sunduğu sigorta hizmetleriyle ülkemize birçok sigorta türünü ilk kez getiren şirket olan Anadolu Sigorta, güçlü finansal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla güvenilir sigorta anlaşmaları sunmaktadır.

Anadolu Sigorta

Şirketiniz için Anadolu Sigorta’dan en uygun fiyatlardan sigorta teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, şirketinizin efektif sigorta anlaşmalarına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. OfisPaneli, şirketlere yönelik sunduğu efektif tedarikçi anlaşmaları ile, hizmet verdiği şirketlerin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Siz de şirketinizin verimli sigorta anlaşmaları gerçekleştirmesi için OfisPaneli üzerinden hemen teklif alın, en uygun Anadolu Sigorta fiyatlarından faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Anadolu Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli, şirketinizin Anadolu Sigorta ile gerçekleştirmeyi planladığı sigorta anlaşmaları konusunda en avantajlı fiyatlara sahip teklifleri sunmaktadır.

Deneyim

Cumhuriyetimizin ilk yıllarında kurulan ve Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, 91 yılı aşan deneyimiyle ülkemizin en köklü sigorta şirketlerinden biridir.

Geniş Acente Ağı

2500’den fazla acentesinin yanı sıra, Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Arap Türk Bankası, Alternatifbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Aktif Yatırım Bankası ve Finansbank şubeleri de Anadolu Sigorta acentesi olarak hizmet sunmaktadır.

Anadolu Risk Sistemi

Anadolu Sigorta, Anadolu Risk Sistemi ile sigorta risk analizleri gerçekleştirerek müşterileri için risk raporu oluşturmaktadır. Detaylı bilgi için: http://anadolurisk.com.tr/

Anadolu Sigorta ile İlgili Bilgiler

Anadolu sigorta iletişim bilgilerini kullanarak dilerseniz telefondan, dilerseniz e-mail veya faks yoluyla iletişime geçebilir, gerekli işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi: 0850 724 0850

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 744 0 744

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0850 744 0 745

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük e-Mail Adresi: bilgi@anadolusigorta.com.tr

Anadolu Sigorta İletişim

Anadolu Sigorta hasar dosya sorgulama işlemleri, Anadolu Sigorta’nın web sitesi üzerinden sunduğu online işlemler kapsamında yer almaktadır.

Hasar Dosya Sorgulama

Şirketiniz için Anadolu Sigorta’dan en uygun kasko anlaşmasını yapmak ve kasko hesaplama derdinden kurtulmak için OfisPaneli üzerinden teklif alabilir, şirketiniz için katma değer oluşturabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

En ucuz Anadolu Sigorta kasko fiyatları OfisPaneli’nde. Siz de şirketinizin kasko anlaşmalarını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirebilir, en uygun kasko fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınızın sağlık sigortasını Anadolu Sigorta’dan en uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirebilmek için OfisPaneli aracılığıyla teklif alabilir, sağlık sigortası anlaşmalarınızı Anadolu Sigorta’nın en avantajlı fiyatları üzerinden yapabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En kazançlı Anadolu Sigorta trafik sigortası fiyatları OfisPaneli Sigorta’da. Şirketinizin trafik sigortası anlaşmalarını Anadolu Sigorta üzerinden en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek için OfisPaneli aracılığıyla teklif alın, ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanın.

Trafik Sigortası Fiyatları

Anadolu Sigorta ile trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası gibi sigortalarınız için poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, sigorta detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Anadolu Sigorta Kasko sigortasını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirebilir, Kasko sigorta sorgulama işlemlerini online olarak yapabilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Anadolu Sigorta, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık / İstanbul