Allianz Sigorta Hakkında

Sigortacılığın İtalyan şirketi RAS, 1923 yılında Türkiye’de Şark Sigorta’yı kurmuştur. İlk olarak yangın ve nakliye konularında hizmet sunan Şark sigorta, giderek ürün yelpazesini genişletmiş ve 1974 yılında Koç Topluluğu’na katılmıştır.

Sigortacılık konusunda dünya liderlerinden Allianz ile Japonya’nın öncü sigorta şirketi Tokio Marine, 1988 yılında Şark Sigorta’ya ortak olmuştur. 1991’de ise Şark Hayat Sigorta kurulmuş ve 1988 yılında isimleri değişerek Koç Allianz Sigorta ve Koç Allianz Hayat Sigorta olmuştur.

2013 yılında Allianz ve Yapı Kredi iş birliğiyle Allianz Sigorta ve Yapı Kredi Sigorta birleşmiş ve Allianz Sigorta AŞ ünvanını almıştır. Şirket, faaliyetlerini halen bu isim ile sürdürmektedir.

Şirketiniz için Allianz Sigorta’dan en uygun sigorta tekliflerini OfisPaneli güvencesiyle alabilirsiniz.

allianz-sigorta

Allianz Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta, şirketlerin Allianz sigorta ile gerçekleştireceği sigorta anlaşmaları konusunda en avantajlı fiyatlardan teklif sunmaktadır.

Marka Gücü

Allianz Grup, dünyanın lider sigorta şirketlerinden biri olup 70 farklı ülkede 142 binden fazla personeliyle global kalite standartlarında sigorta faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz Sağlık Danışmanı

Allianz Sigorta, sağlık sigortası müşterilerine 7 gün 24 saat ücretsiz sağlık danışmanı hizmeti sunmaktadır.

Mobil Uygulama

Allianz Sigorta tarafından sunulan Allianz’ım isimli mobil uygulama sayesinde poliçe işlemlerii akıllı cihazlar üzerinden yapılabilmektedir.

Allianz Sigorta ile İlgili Genel Bilgiler

Allianz Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak gerekli işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası ve genel müdürlük telefon numarası gibi iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 399 9999

Allianz Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0216) 556 66 66

Allianz Sigorta İletişim

Allianz Sigorta tarafından sunulan online işlemler paneli ile Allianz Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem ile hasar dosya sorgulama işlemi internet üzerinden zahmetsizce gerçekleştirilebilmektedir.

Hasar Dosya Sorgulama

Allianz Sigorta kasko hesaplama işlemleri ile kıyaslama yaparak zaman kaybetmenize gerek kalmadan, en uygun Allianz Sigorta kasko teklifini OfisPaneli üzerinden alabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

Şirketlerin en efektif tedarikçi anlaşmalarını yapmalarını sağlayan çözüm ortağı OfisPaneli ile, en ucuz Allianz Sigorta kasko fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirketinizdeki çalışanlar için gerçekleştireceğiniz sağlık sigortası konusunda en ucuz Allianz Sigorta sağlık sigortası fiyatlarına OfisPaneli güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

Allianz Sigorta’nın en uygun trafik sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli farkıyla teklif alabilir, şirketinizin en verimli sigorta anlaşmasını gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Allianz Sigorta tarafından sunulan online işlemler sistemini kullanarak Alliaaz Sigorta poliçe sorgulama işlemini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Allianz Sigorta Kasko sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeye gerek kalmadan en avantajlı kasko teklifini OfisPaneli’nden alabilirsiniz.

Kasko Sigorta Sorgulama

Allianz Sigorta Genel Müdürlük Adresi:

Allianz Tower, Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul