Aksigorta Hakkında

1960 yılında kurulan Aksigorta, mali yapısı bakımından Türk sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketlerinden birisidir. İdare merkezi Adana’da, yönetim merkezi İstanbul’da olan Aksigorta, 4 Bölge Temsilciliği ile tüm yurtta, yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, ziraat ve sağlık sigortalarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Aksigorta’nın avantajları belli oranda diğer sigortacılık şirketlerine nazaran geniş kapsamlı olup her noktada geçerliliğini korumaktadır. Aksigorta hayat dışı sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir.

OfisPaneli ile Türkiye’nin mali yapısı güçlü sigorta şirketlerinden birisi olan Aksigorta’dan şirketiniz için en avantajlı sigorta tekliflerine hızlıca ulaşabilir, bu bağlamda en ekonomik fiyatlardan yararlanarak prestijli bir sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli aracılığı ile şirketiniz için Aksigorta ile avantajlı bir şekilde sağlayarak başta Hayat Sigortası, Konut Sigortası, Kaza Sigortası, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortası, Tarım Sigortası gibi sigorta hizmetleri yer almaktadır. Hemen şimdi Aksigorta teklif al.

aksigorta

AKSigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta, şirketinizin Aksigorta ile sağlayacağı sigorta anlaşmaları sayesinde her daim en ekonomik fiyatlardan teklifler sunmaktadır.

Geniş Hizmet Ağı

Aksigorta bugün İstanbul 1, İstanbul 2, İstanbul 3, Kurumsal, İzmir, Adana, Ankara, Samsun, Bursa ve Antalya’da 12 Bölge Müdürlüğü, Denizli, Diyarbakır ve Trabzon temsilcilikleri ile 314 serbest acente ağıyla hizmet vermektedir.

Akkasko Hizmetleri

Aksigorta Akkasko çarpışmadan çalınmaya, selden, doğal afetlere, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna, yolda kalmadan yaralanmaya kadar pek çok riske karşı şirketinizi güvence altına alır.

Mini Onarım Hizmeti

Aksigorta, Mini Onarım hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları gibi hususlarda hasarsızlık indirimini bozmadan aracınızı onarır.

AKSigorta ile İlgili Bilgiler

Aksigorta, iletişim bilgilerini kullanarak gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aksigorta, çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Aksigorta Çağrı Merkezi: 444 27 27

Aksigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 280 8888

Aksigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 216 280 88 00

Aksigorta E-mail Adresi: info@aksigorta.com.tr / bilgi@aksigorta.com.tr

Aksigorta İletişim Bilgileri

Aksigorta hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Aksigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aksigorta Kasko Hesaplama işlemine gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Ak Sigorta Kasko Hesaplama

OfisPaneli aracılığıyla en ucuz Aksigorta Kasko fiyatlarından faydalanabilir, şirketiniz için en uygun kasko anlaşmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Aksigorta Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için en uygun Aksigorta sağlık sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı teklif alabilirsiniz.

Aksigorta Sağlık Sigortası Fiyatları

Aksigorta trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığıyla ulaşabilir, teklif alarak şirketinizin en avantajlı zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Aksigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Aksigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Aksigorta Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Aksigorta Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aksigorta Kasko Sorgulama

Aksigorta Genel Müdürlük Adresi

Aksigorta Genel Müdürlük Adresi:
Poligon Cad. 8/1, 34771 Dudullu OSB/Ümraniye/İstanbul