İndirimli Akaryakıt Teklifi OfisPaneli Ayrıcalıklarıyla!

İndirimli akaryakıt teklifleriyle şirketlerin vazgeçilmez çözüm ortağı olan OfisPaneli, akaryakıt şirketleri ile gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında, şirketlere yönelik avantajlı teklifler sunmaktadır. Ayrıca OfisPaneli, tüm tedarikçi işlemlerinin tek bir panel üzerinden zahmetsizce yönetilmesini sağlayarak, zaman kayıplarının önüne geçmekte ve şirketler için artı zaman oluşturmaktadır. OfisPaneli’nin sunduğu sistem sayesinde şirketler, araçlarının akaryakıt performans takibini gerçekleştirebilmekte ve bu performanslara göre araç filosunu en yüksek verimi sağlayacak şekilde güncelleyebilmektedirler. Tüm OfisPaneli ayrıcalıklarından faydalanmak için siz de hemen teklif isteyin, akaryakıt indirim fırsatlarından yararlanarak, şirket araçlarınızın yakıt giderlerini %15’e ulaşan oranlarda düşürün.
OfisPaneli, birçok köklü akaryakıt firmasıyla gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında avantajlı akaryakıt anlaşmaları sunmaktadır. Sadece akaryakıt konusunda değil, birçok tedarikçi ihtiyacı konusunda şirketlere yönelik efektif teklifler hazırlayan OfisPaneli, şirket giderlerinin düşürülmesinde etkin bir rol oynamaktadır.

indirimli akaryakıt fırsatları

İndirimli Akaryakıt Satan Şirketler

İndirimli akaryakıt, akaryakıt şirketlerinin satış artırmak amacıyla hayata geçirdikleri anlaşmalar ve kampanyalara bağlı olarak değişmektedir. Akaryakıt firmaları; bankalar, süpermarketler gibi birçok kurum ve markayla anlaşmalar gerçekleştirerek indirimli akaryakıt sunabilmektedirler. Ancak akaryakıt fiyatları ne kadar indirimli olursa olsun, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından açıklanan taban ve tavan fiyatlar arasında olmak zorundadır. Bu limitler serbest rekabet piyasasının bozulmaması için belirlenmiştir ve aşıldığı taktirde ilgili akaryakıt şirketleri hakkında yasal yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu limitlerin dışındaki fiyatlardan satış yapan şirketleri EPDK’ya bildirebilirsiniz. Akaryakıt indirim fırsatları sadece akaryakıtın satış fiyatlarında görülmeyebilir. Firmalar gerçekleştirdikleri anlaşmalar kapsamında hediye kartları, belirli bir alım miktarı gerçekleştirildiğinde bir miktar bedava yakıt gibi akaryakıt kampanyaları sunarak akaryakıt fiyatlarında dolaylı yoldan indirim yapabilmektedirler.
Toplumların ve ülkelerin akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren petrol şirketleri bu kampanyalar ile müşteri memnuniyetini yükselterek akaryakıt satışlarının artmasını sağlamakta; kampanya dahilinde anlaşma yaptığı kurum veya markaların da satışlarını ve bilinirliklerini artırmaktadır. Dolayısıyla bu tür anlaşmalar hem nihai tüketiciler, hem akaryakıt şirketleri hem de iş birliği yapılan markalar açısından, üç taraflı fayda sağlamaktadır.
Siz de indirimli fiyatlardan faydalanarak şirket araçlarınızın yakıt giderlerini düşürmek için OfisPaneli’nden hemen teklif alın, en avantajlı ayrıcalıklardan yararlanma fırsatını kaçırmayın!
OfisPaneli; şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusundaki en verimli çözüm ortağı!