ACLteslim – Hızlı ve Ekonomik Kurye Hizmeti

ACLteslim, e-ticaret firmaları ve diğer firmaların taleplerine göre aynı gün teslimat seçenekleri sunan ve kuryeler ile firmaları bir araya getiren. Türkiye’nin en hızlı kurye hizmetini veren firmadır.

Acil mi? Biz hallederiz. Kuryen seni bekliyor!

mottosu ile yola çıkan ACLteslim her gün yüzlerce siparişi müşterilerinin kapısına kadar, saatler içerisinde ulaştırıyor. Ayrıca teknolojik çözümleri ve güvenilir partnerleri ile fiyat avantajı ve kolaylık sağlıyor.

OfisPaneli müşterileri için yapılan ACLteslim kurye anlaşması ile evrak, paket veya diğer gönderilerinizi saatler içerisinde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

 

Neden ACLteslim?

Acil Kurye Hizmeti & Gönderi Takibi

ACLteslim’in web ve mobil platformları ile anında fiyat alıp en yakın kuryeyi adresinize çağırabilirsiniz. Ayrıca gönder durumunuzu da anlık olarak takip edebilirsiniz.

Restoranlar için Paket Servis

ACLteslim, geniş dağıtım ağı ve inovatif teknolojisi ile paket servislerinizi hızlı, kolay ve ekonomik şekilde adreslerine teslim eder.

E-ticaret için Aynı Gün Teslimat

ACLteslim, e-ticaret firmaları ile aynı gün teslimat hizmeti veren kuryeleri bir araya getirerek siparişleri saatler içerisinde müşterilerine ulaştırır. Böylece e-ticaret firmalarına, mutlu ve sadık müşteriler yaratma anlamında destek olur.

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığı ile özel indirimlerden yararlanabilir, işletmenize özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

ACLteslim ile İlgili Bilgiler

Anlaşmalı kurye tedarikçimiz ACLteslim hakkında bilgiler.

ACLteslim çağrı merkezine 0850 885 13 85 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

ACLteslim Merkez Adresi